پیشگویی “ولف مسینگ”و مرگ هیتلر   

پیشگویی “ولف مسینگ”و مرگ هیتلر   

به کار گرفتن نیروهای ماورائی در جهت جاسوسی و فتوحات نظامی به وضوح در مورد “آدلف هیتلر”، “رایش سوم” روشن شده است. در چندین کتاب، مدارک محکم و روشنی درباره توجه عمیق هیتلر به سواستفاده از پدیده ‏های سایکیک فراروانی و علوم خفیه ارائه شده است. برجسته‏ترین این کتاب‏ها، کتاب “رایش پنهان”(۱) اثر “برنان”(۲)، “خدایان و دیوها”(۳)، نوشته “داستی اسکلار”(۴) و کتابی از “تروُر راونزکرافت”(۵) موسوم به “پیکان سرنوشت”(۶) می‏باشد. این آثار نمایانگر توجه هیتلر به ساحری و پایه‏ های مرموز نهضت نازی  هستند. هر چند هیتلر اَشکال تکنولوژیکِ نقطه تلاقی میان ذهن و ماده را که امروزه به عنوان سایکوترونیک بروز کرده در اختیار نداشتند، اما به طور حتم از اصول فرعی متافیزیک که برای مقاصد جادوی سیاه به کار می‏رود، به خوبی آگاه بودند. هیتلر پیشگویان مختلفی در پیرامون خود داشت، ستاره‏شناسان، افراد سایکیک، تعلیم‏ دهندگان علوم خفیه و پیروان جادوی سیاه.
داستان زیر میزان جدی بودن و اهمیت ویژه موضوع جنگ روانی را برای هیتلر نشان می‏دهد.
“ولف مسینگ”(۷) سایکیک بنام لهستانی، مرگ هیتلر و شکست فجیع آلمانی‏ ها را در هر یک از حملاتشان به اتحاد جماهیر شوروی پیشگویی کرده بود. این موضوع را “مسینگ” در سال ۱۹۳۷ در یکی از تئاترهای ورشو در مقابل چشم هزاران نفر مخاطب بیان کرده بود. در یکی از دست‏نوشته‏ های منتشر نشده‏اش که دستیار او به نام “تاتیانا لونچین”(۸) در اختیار داشته، چنین گزارش می‏کند: “این پیشگویی به مبلغ دویست هزار مارک که رهبران فاشیست برای سر من تعیین کرده بودند برایم گران تمام شد”. او برای نجات جانش ناگزیر از فرار شد و با توانایی  فوق‏العاده خود در تله‏ پاتی و تسلط بر ذهن مردم، موفق به فرار از لهستان و ورود به اتحاد جماهیر شوروی گردید.

منبع: وایت، جان؛ روش‏های جنگ روانی-۱، اخبار و تحقیقات در پرده.

امریکا بر علیه بن لادن از نیروهای فراروانی خود استفاده می‏کند.

۶ فوریه ۲۰۰۳، “پارانیوز”
یکی از سلاح‏های مخفی برای دستیابی به بن لادن استفاده از مشاهده از راه دور و ESP است. وزیر دفاع امریکا، “دونالد رامسفلد”، وزیر دفاع وقت آمریکا، این اسلحه را یک ابر سلاح نامید و آن را در فهرست سلاح‏های متغارف خود مثل موشک‏های کروز، سلاح‏های استتاری و جاسوسی‏های کامپیوتری قرار نداد.

منبع:
اینترنت

پی‏ نوشت:
۱-The Occult reich
۲-Bernnan
۳-Gods and Beasts
۴-Dusty Sklar
۵-Trevor Ravenscroft
۶-The Spear of Destiny
۷-Wolf Messing
۸-Tatiana Lungin