ارتباط تله‏ پاتيك با حيوانات 

Animal PSI  ارتباط تله‏ پاتيك با حيوانات                                

حيوانات قادر هستند نيت‏ ها، احساسات، تصاوير و يا افكار ما را كه در پس كلماتمان نهفته است دريافت كنند.
در عصر حاضر، اكثر مردم نياز به ارتباط با ساير موجودات زنده را درك كرده‏ اند و ارتباط ميان انسان‏ها و حيوانات معنا و لزوم بيشتري يافته است. ما مي‏توانيم چيزهاي زيادي از حيوانات بياموزيم و از آنها ياد بگيريم كه چگونه با نظم و تعادل در زمين زندگي كنيم. كساني كه عاشق حيوانات هستند، ارتباط تله ‏پاتيك مستقيم با حيوانات را باعث بالا رفتن ميزان فهم و درك، لذت برقراري يك ارتباط خارق‏ العاده و داشتن همراهي خوب در زندگي خود مي‏دانند.
ارتباط تله ‏پاتيكي، انتقال و ارسال مستقيم احساسات و عواطف، افكار و تصاوير ذهني از فاصله مي‏باشد.حيوانات علاوه بر اينكه از طريق رفتارهاي بدني و زبان‏هاي پيچيده خود باهم ارتباط برقرار مي‏كنند، قادرند ارتباطي تله‏ پاتيك در ميان خود و يا با انسان‏ها ايجاد نمايند. انسان‏ها در زندگي اجتماعي عموماً از زبان شفاهي و لفظي براي انتقال افكار و احساسات خود استفاده مي‏كنند، اين در حالي است كه ما انسان‏ها با توانايي‏هاي تله‏ پاتيكي زاده مي‏شويم ولي زماني كه زبان‏هاي گفتاري را مي ‏آموزيم، توانايي تله‏ پاتيكي خود را فراموش مي‏كنيم يعني اين توانايي در همان كودكي از بين مي‏رود. ولي با عشق ‏ورزي به حيوانات و داشتن تمايل به آموختن مجدد اين توانايي، مي‏توانيم ارتباط تله ‏پاتيكي را با حيوانات برقرار كنيم.
كلمه “Animal” (حيوان)، از ريشه يوناني “Anima” گرفته شده كه به معني سرچشمه زندگي، هوا، نفس، روح و موجود زنده است. با شناخت هستي و ماهيت روحي حيوانات مي‏توان تبادلات تله‏ پاتيكي آنها را راحت‏تر درك كرد. حيوانات قادر هستند نيت‏ ها، احساسات، تصاوير و يا افكار ما را كه در پس كلماتمان نهفته است دريافت كنند، در حالي كه آنها هيچ چيزي از كلامي كه مي‏گوييم نمي‏فهمند.
محققان متخصص در زمينه فراروانشناسي حيوانات اعتقاد دارند كه ما قادر هستيم ارتباط تله‏پاتيكي با معنايي با حيوانات خود داشته باشيم. يكي از محققان معتقد است كه تله ‏پاتي بين حيوانات و انسان‏ها با تله‏ پاتي بين انسان‏ها متفاوت نيست.
يكي از رموز مؤثر در ارتباط برقرار كردن با طبيعت، پاكسازي درون، چه از نظر ذهني و چه از نظر احساسي است. براي برقراري ارتباط، با قلب خود بشنويد، با احساساتتان صحبت كنيد و اطمينان داشته باشيد كه مي‏توانيد در ذهن خود تصويري از آنچه دوست داريد ترسيم نماييد و احساسات و عواطف خود را قلباً برايشان بفرستيد. اگر قصدتان اين باشد كه پيام به آنها برسد اين اتفاق حتماً رخ خواهد داد.
اساس ارتباط برقرار كردن با حيوانات در چند نكته خلاصه مي‏شود؛ آرام، ساكت و پذيرا باشيد. اگر اين حالت چنان در شما قوي باشد كه ارتباط برقرار شود، پيام‏ها ارسال و دريافت خواهد شد.

 نكاتي در بالا بردن ارتباط تله ‏پاتيكي با حيوانات
 1- به حيوانات احترام بگذاريم، با اينكه آنها از نظر شكل فيزيكي متفاوت هستند ولي از نظر پتانسيل و ماهيت وجودي و روحي، شبيه ما انسان‏ها هستند.
2- در صورتيكه ديدگاه ما اين باشد كه حيوانات از نظر هوش، قدرت تفكر و ساير ماهيت‏ها از انسان‏ها پست‏ترند، اين نگرش، ما را از امكان ارتباط با حيوانات دور مي‏كند. ما بايد آنها را موجوداتي باهوش بدانيم و بگذاريم خودشان را براي ما بيان كنند. به اين شكل ارتباط مان قوي‏تر شده و افزايش مي‏يابد.
3- با تحسين كيفيات روحي حيوانات مثل عشق، ايثار، قدرداني، وفاداري، عدم خودخواهي و خودبيني، هوش و… كل ارتباط مان با حيوانات تغيير مي‏يابد.
4- پذيرا و متواضع باشيم و بگذاريم حيوانات به ما چيزهايي بياموزند.

آيا حيوانات داراي قابليت‏ هاي روحي-رواني هستند و يا اينكه تنها از نظر حسي در سطح بالايي قرار دارند؟

“روپرت شلدريك”(1) نظريه ‏پرداز معاصر و نويسنده كتاب “سگاني كه مي‏دانند صاحبانشان چه موقع به خانه مي‏ آيند”، اعتقاد دارد كه حيوانات هم داراي همان توانايي‏هاي انسان‏ها مي‏باشند اما آنها را به فراموشي سپرده‏اند. وي ادراكات مربوط به حيوانات را به سه مقوله اصلي تقسيم بندي كرده است:
1- تله‏ پاتي: ارتباط روحي كه برخي از حيوانات با صاحبان خود برقرار مي‏كنند. با استفاده از اين توانايي، حيوانات به طور مثال از محل زندگي صاحبان خود مطلع مي‏شوند.
2- حس جهت ‏يابي: اين توانايي در مورد برخي از حيوانات براي ارتباط با صاحبانشان وجود دارد. كبوترها مثال خوبي براي اين موضوع هستند كه در مسافرت‏هاي طولاني، واقعاً قدرتمند عمل مي‏كنند.
3- پيش‏گويي: بعضي از حيوانات توانايي و قدرت تشخيص و پيشگويي وقايعي مانند زلزله را دارند.

 نمونه‏ هايي از رابطه تله پاتيك حيوانات:
  شخصي ميگويد: “من 3 سگ راهنما دارم كه حالات و احساسات همگي آنها با وضعيت روحي و رواني من تغيير مي‏كند. مثلاً اگر من خسته باشم، آنها نيز چنين حالاتي دارند، اگر خوشحال باشم آنها هم، چنين احساسي را منعكس مي‏كنند”.
شخصي ديگر ميگويد كه گربه‏اش احساس مرگ و زندگي را مي‏فهمد. او مي‏گويد: “به همراه گربه‏ام “بوُ” در يك آپارتمان زندگي مي‏كردم. هر وقت به منزل مي‏ آمدم “بوُ” را پشت در مي‏ديدم كه منتظر من است.
براي صرفه جويي مالي تصميم گرفتم دو ماه را با چند نفر از دوستانم زندگي كنم. آنها مي‏گفتند زماني كه وقت برگشتن من از سركار مي‏رسد “بوُ”، به لب پنجره يا جلوي در مي‏آيد. با اينكه زمان برگشتن من بين 2تا5 ساعت تفاوت داشت “بوُ” هميشه مي‏فهميد كه من چه وقت برمي‏گردم.
جولاي گذشته “بوُ” ناگهان فوت كرد. سه روز قبل از مرگش، مي‏خواست كه به آغوشم بيايد؛ در صورتي كه او هيچ‏گاه از اين كارها نمي‏كرد و اين رفتارش برايم عجيب بود. پس از مرگش، احساس كردم كه مي‏دانسته زمان مرگش فرا رسيده است.
يك گربه خانگي، هميشه در زمان بازگشت صاحبش از محل كار، به كنار پنجره مي‏رود.
سگ‏ها، معمولاً قبل از آنكه تلفن زنگ بزند، پارس مي‏كند.
يك طوطي سخنگو، چيزهايي را به زبان مي‏آورد كه صاحبش درباره آنها فكر ميكند.

منبع:
اينترنت

پي ‏نوشت:
1-Rupert scheldrick